Zespół

Naszą kancelarię tworzy obecnie zespół czternastu osób, w tym:

  • ośmiu radców prawnych
  • dwóch adwokatów
  • aplikantka radcowska
  • studenci prawa

Radca prawny Zbigniew Urbańczyk

wspólnik zarządzający

KONTAKT:
tel. kom: 602 798 483

Adwokat Czesław Tic

wspólnik


Jolanta Jagieła-Dyduch

  • stanowisko: dyrektor
  • radca prawny
  • członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach
  • ukończone studia podyplomowe o kierunku Prawo Europejskie w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie
  • ukończony kurs dotyczący praktycznej obsługi prawnej obrotu handlowego z Niemcami na bazie niemieckiego prawa cywilnego

KONTAKT:
tel. kom: 602 551 965
e-mail: j.jagiela-dyduch@urbanczykipartner.pl

Katarzyna Jaworska-Antos

  • radca prawny
  • członek Okręgowej Izby Radców Prawnych
    w Katowicach

KONTAKT:
e-mail: k.jaworska-antos@urbanczykipartner.pl


Ewa Oczkowicz

  • radca prawny
  • członek Okręgowej Izby Radców Prawnych
    w Katowicach

KONTAKT:
tel. kom: 600 056 204
e-mail: e.oczkowicz@urbanczykipartner.pl

Katarzyna Grobel-Kremza

  • radca prawny
  • członek Okręgowej Izby Radców Prawnych
    w Opolu

KONTAKT:
tel. kom: 789 105 551
e-mail: k.grobel-kremza@urbanczykipartner.pl


Anna Banasik

  • radca prawny
  • członek Okręgowej Izby Radców Prawnych
    w Katowicach

KONTAKT:
e-mail: a.banasik@urbanczykipartner.pl

Łukasz Kaczyński

  • radca prawny
  • członek Okręgowej Izby Radców Prawnych
    w Katowicach

KONTAKT:
e-mail: l.kaczynski@urbanczykipartner.pl


Weronika Falkiewicz

  • aplikant radcowski
  • absolwentka prawa na Wydziale Prawa
    i Administracji Uniwersytetu Śląskiego
    w Katowicach

KONTAKT:
e-mail: w.falkiewicz@urbanczykipartner.pl

Sara Zając

  • asystent radcy prawnego
  • studentka prawa na Wydziale Prawa
    i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

KONTAKT:
e-mail: s.kaptur@urbanczykipartner.pl


Dodatkowo współpracują z nami:

Justyna Mosio

  • adwokat
  • członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach

KONTAKT:
tel. kom: 798 711 358
e-mail: j.mosio@urbanczykipartner.pl

Jakub Kłaczek

  • radca prawny
  • członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach