Kancelaria

Kancelaria Prawnicza „Urbańczyk i Partner” Radcy Prawni i Adwokaci Sp.p. z siedzibą w Tychach przy ul. Czarnieckiego 31 istnieje na rynku usług prawniczych od 1998 r. i została założona przez dwóch wspólników: radcę prawnego Zbigniewa Urbańczyka i adwokata Czesława Tica. W marcu 2017 r. otworzyliśmy oddział w Sosnowcu przy ul. Kościelnej 6.

Kancelaria świadczy obsługę prawną i doradztwo dla różnych podmiotów, a to: osób fizycznych (prowadzących i nie prowadzących działalności gospodarczej), spółek prawa handlowego, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, stowarzyszeń, jak również jednostek samorządowych – przy czym wielu z naszych szacownych Klientów współpracuje z nami od samego początku do dziś, a inni współpracują z nami od wielu lat. Za to zaufanie i lojalność jesteśmy im bardzo wdzięczni. Nasza Kancelaria jest prężnie rozwijającą się firmą prawniczą. Obecnie kancelarię tworzy zespół dziesięciu osób, w tym pięciu radców prawnych i adwokat. W celu zapewnienia kompleksowej, bezpiecznej i profesjonalnej obsługi swoim klientom współpracujemy również ze sprawdzonymi w praktyce specjalistami w dziedzinach pokrewnych, w tym m.in.: z doradcą podatkowym, doradcą finansowym, doradcą ubezpieczeniowym, notariuszami oraz specjalistą od zamówień publicznych.

Naszym celem jest nade wszystko służba klientowi i pomoc w unikaniu bądź usuwaniu problemów prawnych, poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych dla klienta rozwiązań. Dodatkowo w ramach obsługi prawnej zapewniamy naszym klientom – bardzo przez nich cenione – szeroko pojęte doradztwo, wsparte wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Ze swojej strony, w ramach stałej współpracy, kładziemy nacisk na takie zabezpieczenie klienta (to jest cel i sedno tej współpracy), by mógł on efektywnie i bezpiecznie prowadzić swoją działalność, zarówno gospodarczą, jak też życiową. Kancelaria to ludzie, my tworzymy zespół doświadczonych i świadomych swojej wartości oraz stawianych celów fachowców. Służymy swoim klientom uzupełniając się wzajemnie oraz tworząc przyjazną i życzliwą atmosferę.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, zarówno tej obowiązkowej wynikającej z przepisów korporacyjnych jak i dodatkowo do kwoty 3.000.000 zł (słownie: trzy miliony złotych).

Posługujemy się językiem angielskim i niemieckim.